Галерии
Личности
RSS
ТЕМА: Нефтохимик - Поморие 29/04/2016

Дербито от XXVI кръг на Б футболна група,между Нефтохимик и Поморие, завърши при резултат 1:1.

След като двата отбора си размениха по една неуспешна атака още в началото на срещата, гостите от Поморие откриха резултата в 14-та минута, след удар от фаул на Любомир Божинов. В 30-та минута "шейховете" имаха въ...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 5
15:03 ч., 28.04.2016 г.
Нефтохимик посреща отбора на Поморие, в мач от XXVI кръг на първенството. Срещата ще е утре /29 април/, от 17:00 часа, на стадион Лазур.

"Пред... цялата новина

09:12 ч., 28.04.2016 г.
След трудностите с големия брой контузени играчи през изминалите седмици, за дербито с Поморие треньорското ръководство на Нефтохимик няма да мо... цялата новина

15:41 ч., 27.04.2016 г.
Бившият нападател Георги Чиликов беше назначен вчера в ОФК Поморие и ще води отбора от пейката в дербито с Нефтохимик Бургас 1962 от 26-ия кръг ... цялата новина

10:59 ч., 25.04.2016 г.
Нефтохимик отново определи символична цена на билета за домакинската си среща с Поморие.