Жена счупи дрегера на полицай, не искала да тестват мъжа й
Автор: Екип Burgas24.bg 14:51 / 20.01.2022Коментари ()786
©
В Търговище с полицейска мярка е задържана жена, счупила дрегер по време на полицейска проверка. Тя била пътник в спрян за рутинна проверка автомобил, информират от Областната дирекция на МВР.

По време на проверката вчера около обяд екипът установява, че водачът и пътничката са без обезопасителни колани, за което са им съставени актове. Полицейският служител изисква по надлежния ред проверка за евентуално наличие на алкохол в кръвта на шофьора.

Първоначално мъжът отказва проба, но впоследствие се съгласява. Жената обаче решава да счупи дрегера. Избутала го от ръцете на полицая и той паднал на земята.

Автомобилът е собственост и бил управляван от 54-годишен мъж от омуртагското село Беломорци. Спътничката му е 52-годишна.


Още новини от Национални новини:

https://www.burgas24.bg/novini/Bylgaria/Zhena-schupi-dregera-na-policai-ne-iskala-da-testvat-muzha-i-1196127
Copyright © Burgas24.bg. Всички права запазени.