В последните минути на днешното издание на "Събуди се", синоптикът Ники Василковски се появи с огромен букет за водещата, видя Plovdiv24.bg. Причината е повече от приятна, защото Марина Цекова слиза от екран, тъй като е в трепетно очакване на раждането на първото й дете,
"Обикновено в 11 часа сутринта в неделя казвам на зрителите, че ще се видим другата седмица, но това сега няма да е така. Да, излизаме в лятна почивка, но освен това е редно да ви призная, че от известно време крия от вас зрителите, че водещите на "Събуди се“ сме вече двама“, каза тя.


11:32 / 31.07.2022
7586
Коментарите са на публикуващите ги. burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.