Сезгин Мехмед, ДПС: Нямаме нищо против Зеленски да се включи с видеовръзка
Автор: Екип Burgas24.bg 13:40 / 14.10.2022Коментари ()690
©
Ние сме отговаряли на всички срещи, когато става дума за диалог. Както винаги ДПС е последователна и този път ще изразим нашата последователна позиция, ще изразим, че нямаме нищо против с включването на г-н Зеленски. Това заяви Сезгин Мехмед от ДПС на влизане в сградата на парламента, където новите депутати ще обсъдят дали украинският президент ще се включи с видеовръзка за официалното откриване на 48-ото Народно събрание, предаде репортер на Агенция "Фокус". 

Мехмед обясни, че предстои в партията да бъде взето решение дали да участват в срещата, инициирана от БСП за бюджета и ръста на цените. Той коментира и изказването на президента Румен Радев, който по-рано днес упрекна политическите сили, че със споровете кой посланик да поканят изместват фокуса от реалните проблеми на българите. 

"Радваме се, че в България вече имаме твърдо ориентирано евроатлантическо мнозинство. Надявам се, че в скоро време ще започнем да решаваме истинските проблеми на българите", каза Сезгин Мехмед.



Още по темата: общо новини по темата: 843
06.06.2023 »
06.06.2023 »
06.06.2023 »
05.06.2023 »
01.06.2023 »
30.05.2023 »
предишна страница [ 1/141 ] следващата страница
Още новини от Национални новини:

https://www.burgas24.bg/novini/Bylgaria/Sezgin-Mehmed-DPS-Nyamame-nishto-protiv-Zelenski-da-se-vklyuchi-s-videovruzka-1427574
Copyright © Burgas24.bg. Всички права запазени.