Задържаха дилър на хероин в Бургас
Автор: Екип Burgas24.bg 10:37 / 23.02.2011Коментари ()1300
© Burgas24.bg
На 22.02.т.г. около 14.00 ч. в района пред бл. 72 в ж.к. «Зорница» на бул. «Никола Петков», служители от сектор «Криминална полиция» при Пето Районно управление «Полиция» - Бургас са извършили проверка на л.а. «Фолксваген Пасат»-комби, със софийска регистрация, управляван от 44-годишния Л.К. от Плевен, с който са се придвижвали и 38-годишния П.А. от с. Рудник и 21-годишния К.К. от Обзор. При извършения личен обиск в Л.К. са намерени и иззети две полиетиленови пакетчета с хероин, с приблизително тегло над 20 грама.

При извършено претърсване в дома на Л.К. в Обзор са намерени и иззети 12 бойни патрони с различен калибър, две полиетиленови пликчета с марихуана, 2 електронни везни, кутия с остатъци от прахообразно вещество, реагирало при направения полеви тест на хероин и други вещи.

Тримата мъже са задържани с полицейски заповеди са задържане за срок до 24 часа. Работата по случая продължава от служители на Пето Районно управление «Полиция» - Бургас.


Още новини от Новини от Бургас:

https://www.burgas24.bg/novini/burgas/Zadurzhaha-dilur-na-heroin-v-Burgas-232271
Copyright © Burgas24.bg. Всички права запазени.