Култови предавания се завръщат на екран наесен
Автор: Екип Burgas24.bg 12:13 / 23.05.2025Коментари ()3013
© Burgas24.bg
Пролетният тв сезон си заминава. А големите телевизии у нас вече подготвят с какво да привлекат зрителите след лятото.

Обичайно през топлите месеци големите медии – bTV и Nova, залагат на филми и сериали и тук-таме на някое предаване.

Така например от следващата седмица по "Нова" започва изцяло новото шоу "Муха в супата". Там лице ще е вездесъщият шеф Иван Манчев. А първи помощник на кулинаря ще е Иво Аръков, който редува участията си в телевизиите една с друга.

По същото време пък bTV ще излъчва куиз викторината "Кой да знае" със Сашо Кадиев.

През септември обаче двете големи телевизии у нас започват отново битката за големия рейтинг - всички са се прибрали от почивки, денят става по-къс, децата са на училище, а всяко домакинство гледа едно или друго предаване.

За първи път в историята на България най-одумваното шоу на територията ни – "Ергенът", ще се излъчва 2 пъти в годината. Настоящият формат свърши, а през септември за първи път на малкия екран ще изгрее и "Ергенът: Любов в Рая". Риалитито е ново, но много наподобява на друго отпреди 18 години - "Островът на изкушението". В предаването няколко млади жени и мъже ще съжителстват заедно в имение и ще имат възможност да създадат връзки. Снимките вече започнаха в Гърция и до месец ще е заснето. Шоуто е продуцирано от Радо Тушев. Кой ще е водещ, засега не се знае.

Nova традиционно ще бори конкуренцията с "Игри на волята". Там големият въпрос е кой ще застане до Ралица Паскалева. Титулярят Димо Алексиев едва ли ще се върне на екран, след като е съден за шофиране в нетрезво състояние. В "Турнири на волята", която представляваше своеобразни битки между най-добрите през години в "Игрите", водещ до Паскалева бе рапърът Павел. Дали той отново ще е до нея, обаче е много несигурно.

В ефира на същата телевизия се завръща и "Пееш или лъжеш". Участниците ще могат да пеят пред звезди като Азис, Дара, Фики, Графа, Преслава, Софи Маринова. Лице на шоуто отново най-вероятно ще е Димитър Рачков.

Наскоро шеф Манчев също се похвали, че е заснел поредния сезон на "Кошмари в кухнята". Той също най-вероятно ще бъде излъчен през есента.

bTV пък връща едно от най-гледаните си предавания в ефира - "България търси талант". Шоуто бе извън програмата 3 години. А още миналия месец бе обявено, че фолкпевицата Галена ще бъде част от журито на формата. Кои ще са останалите, засега се пази в тайна, но със сигурност ще са добре познати муцуни за зрителите.

В ефира ще се завърне след няколко месеца и "Фермата". Там единствено водещите ще са различни, след като обичайните Иван и Андрей вече не работят с bTV, пише "България Днес".



Още по темата: общо новини по темата: 4778
25.05.2025 »
25.05.2025 »
25.05.2025 »
25.05.2025 »
25.05.2025 »
25.05.2025 »
предишна страница [ 1/797 ] следващата страница
Още новини от Любопитни новини:

https://www.burgas24.bg/novini/interesno/Kultovi-predavaniya-se-zavrushtat-na-ekran-naesen-2566275
Copyright © Burgas24.bg. Всички права запазени.