Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
Асен Василев за казуса с гласуването: Меко казано абсурдно
Автор: Самуил Иванов 18:22 / 29.10.2023Коментари ()833
© Facebook
Мисля, че това е меко казано абсурдно. Така финансовият министър определи отказа от страна на ОИК – Хасково да даде възможност на Асен Василев да гласува, предаде репортер на "Фокус“.

"Община Хасково не може да установи, че последните шест месеца аз съм бил на територията в страната, а не съм живял в чужбина. Мисля, че това е меко казано абсурдно“, заяви той.

Василев обясни, че са представени документи, свързани с неговото избиране за народен представител, а след това и назначаване като финансов министър, с които да удостовери, че е живял в страната.

"Дадохме документи, свързани с избирането ми за народен представител от ЦИК, което автоматично означава, че живея в страната, след това свързани с назначаването ми като министър на финансите“, обясни той.

"Не знам колко оригинални документи им трябват на държавен вестник“, допълни той.



Още по темата: общо новини по темата: 496
28.04.2025 »
17.06.2024 »
05.04.2024 »
27.02.2024 »
16.01.2024 »
08.01.2024 »
предишна страница [ 1/83 ] следващата страница
Още новини от Национални новини:

https://www.burgas24.bg/novini/Bylgaria/Asen-Vasilev-za-kazusa-s-glasuvaneto-Meko-kazano-absurdno-1876557
Copyright © Burgas24.bg. Всички права запазени.