Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
Отменена е забраната за преминаване на 10т. камиони между Бургас и Слънчев бряг
Автор: Екип Burgas24.bg 09:54 / 21.09.2010Коментари ()770
© Burgas24.bg
Отменена е забраната за преминаване на 10т. камиони в пътния участък Бургас- Слънчев бряг, съобщиха дежурните в Областно пътно управление. Затворен за движение е старият път за Созопол, през Дюни. Единственият път за южните курортни селища след Созопол остава новият обходен път "Алепу", който минава покрай село Равадиново. Остава в сила забраната за преминаване на товарни автомобили през Дюлинския проход заради свлачище и стеснение на пътя. В ремонт е пътят Бургас - Малко Търново, но там също заради свлачище е затворен участъкът между селата между Босна и Звездец.

Движението на автомобили е отклонено от км. 280 до км. 282 по стар обходен път, който е обозначен. Позволената в обхода скорост е 30 км./ч. Има ограничения за движение на тежкотоварни автомобили по няколко отсечки в областта. Забранено е преминаването на камиони над 10 тона по пътя Черница - Сунгурларе - Чубра , както и на камиони над 20 тона по пътя Провадия - Айтос Спокойно е движението в посока Петолъчката- Сливен и Варна.


Източник: Агенция "Фокус"


Още новини от Новини от Бургас:

https://www.burgas24.bg/novini/burgas/Otmenena-e-zabranata-za-preminavane-na-10t-kamioni-mezhdu-Burgas-i-Slunchev-bryag-192996
Copyright © Burgas24.bg. Всички права запазени.