Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
Бургазлийка е сред актрисите, които ще минат по червения килим в Кан
Автор: Екип Burgas24.bg 12:10 / 19.05.2024Коментари ()1593
©
Носителката на титлите Мисис България и Мисис Европа Станислава Андреева е една от актрисите, които този уикенд ще преминат по червения килим на Филмовия фестивал в Кан.

Бургазлийката от три години се обучава при най-добрите преподаватели по актьорско майсторство, дикция, правоговор, четене на аутокю и режисура.

През последните години е получавала доста изкушаващи предложения в киноиндустрията.

"Желаех дебютната ми роля да е култова и запомнена от зрителите. Приех предложението на Саня Борисова и Никол Предьова, които са продуценти на филма "Никога не е просто секс“ да изиграя ролята на любовницата на главния актьор.“, каза Светослава от френската ривиера.

Станислава Андреева от дете се определя  като човек на сцената и изкуството. В трети клас е имала собствено радио предаване по едно от известните радиа в България. Вземала е участие в много театрални постановки и е пяла във вокална група. в Филипините. Била е рекламно лице и на десетки български и международни марки.

"След като почувствах, че съм покорила всички върхове в модата, разбрах, че следващото място, където мога да намеря пристан е свързано с киното и телевизията.“, сподели красавицата, която преди години се завърна от Филипините с корона от конкурса Мис Интернационал.


Още новини от Любопитни новини:

https://www.burgas24.bg/novini/interesno/Burgazliika-e-sred-aktrisite-koito-shte-minat-po-cherveniya-kilim-v-Kan-2119980
Copyright © Burgas24.bg. Всички права запазени.