Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
Шест звезди влизат в "Муха в супата"
Автор: Екип Burgas24.bg 19:31 / 23.05.2025Коментари ()784
©
Най-новото кулинарно предаване в българския ефир започва в понеделник (26 май) по NOVA. Битка на вкусове и нестандартни ястия, но и тайни мисии и безмилостен саботаж ще видят зрителите всеки делничен ден от 20:00 ч. Първите звезди, които ще се впуснат в това приключение са моделът с изкусителна визия, но и с умения на перфектна домакиня Джулиана Гани, момичето, което разпали най-голямата драма в телевизионния ефир Теодора Янева – Беба, брокерката на недвижими имоти, която е готова да завладее кухнята шеф Мони Бонбони или Симона Манолова, шеф Цвети Миленова, в чиято кръв тече Дивият Северозапад, а Кухнята на Ада в сърцето й, мъжът, който проля безброй сълзи в Къщата на Big Brother Виктор Ангелов и гласовитият поп фолк изпълнител Джордан.

"Можете да се наслаждавате на "Муха в супата" и като кулинарно шоу, и като криминале. Аз научавам много интересни неща от шеф Манчев. Той за пореден път показва, че е кулинар на много високо ниво. Много съм щастлив, че съм до него. Всички на терен много се забавляваме", сподели водещият на предаването Иво Аръков в "На кафе".

Всеки ден за участниците ще започва с нова кулинарна задача от шеф Манчев и нов жребий. Специални карти ще определят коя от звездите ще трябва да се превърне в агент под прикритие и да саботира останалите, а понякога и себе си. Забавните предизвикателства, които ще им възлага Аръков, ще помагат, но често и ще пречат на предателя. Любителите на кулинарията ще се борят за победата индивидуално или в група. Това предполага, че някои от участниците ще бъдат в отбор с мухата, чиято цел се различава от това да даде всичко от себе си в приготвянето на съвършената чиния.   

Финото небце на шеф Манчев ще бъде крайната инстанция, която ще решава дали участниците са се справили с поставената им задача. Той ще дегустира всяко едно от готовите ястия, а това може да го превърне в поредна жертва на агента под прикритие. Претендентите за победата ще стигнат до нея само ако успеят да впечатлят шефа с майсторските си ястия и разкрият кой от тях е мухата саботьор. А каква съдба очаква шпионинът, ако бъде разкрит? - не пропускайте да видите в "Муха в супата" – всеки делничен ден от 20:00 ч. по NOVA.



Още по темата: общо новини по темата: 4762
24.05.2025 »
23.05.2025 »
23.05.2025 »
23.05.2025 »
23.05.2025 »
23.05.2025 »
предишна страница [ 1/794 ] следващата страница
Още новини от Любопитни новини:

https://www.burgas24.bg/novini/interesno/Shest-zvezdi-vlizat-v-Muha-v-supata-2567024
Copyright © Burgas24.bg. Всички права запазени.