Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
Протестират пред Областна администрация, където е правителственото заседание
Автор: Екип Burgas24.bg 12:10 / 30.04.2014Коментари ()1888
© Burgas24.bg
Около 20-30 души протестират пред Областна администрация в Бургас, където се провежда изнесено правителствено заседание. Те носят плакати с лика на здравния министър Таня Андреева и надписи "Лиценз или оставка" и "Министерството на здравеопазването не решава - Райнов го управлява".

Един от протестиращите - Иван Василев заяви, че хората са дошли специално от Видин, за да изкажат недоволството си, заради това, че министерството не дава лиценз на кардиологичната болница в областния град.

Според Василев, в региона на Видин хората нямат достъп до модерно европейско здравеопазване. В момента болницата няма лиценз за активно кардиологично лечение.

"Въпросът е отнесен до Министерството на здравеопазването, но от там все още няма отговор", заяви Иван Василев.

Източник: Радио "Фокус"


Още новини от Новини от Бургас:

https://www.burgas24.bg/novini/burgas/Protestirat-pred-Oblastna-administraciya-kudeto-e-pravitelstvenoto-zasedanie-491861
Copyright © Burgas24.bg. Всички права запазени.