 © | Мъж е загинал, след като е паднал от 8-ия етаж на шуменската болница, съобщи "Фокус". От ръководството на болницата потвърдиха за инцидента.
От там уточниха, че мъжът, който е с онкологично заболяване, е бил опериран на 1 февруари, тъй като е направил опит за самоубийство в дома си - намушкал се е с нож в корема. Той е бил настанен в Първа хирургия.
В болничната стая е имало още трима пациенти, които са били изписани в петък. На 2 февруари е бил консултиран с психиатър, както и от болничния психолог, уточнена му е терапията, тъй като и от дома си е имал такава. Снощи, последното оплакване на мъжа е било към 1.00 часа. Тази сутрин след 5.30 часа не е бил в стаята си и е бил открит паднал върху покрива на операционния блок. Полицейски екип е посетил мястото на инцидента. |