"Приятели, ще се опитат да убият Борисов. Мафията, създадена от БСП и ДПС 1992 г., е още жива. Не могат да простят на Бойко, че докара 34 евролидери за интеграция на Балканите.
Червеният президент иска да ни върне 75 години назад и с държавен преврат да установи комунистическа селяндурска диктатура". Това написа във фейсбук депутатът Георги Марков преди минути.
Президентът Румен Радев по-рано днес поиска незабавно оставките на правителството на Бойко Борисов и на главния прокурор Иван Гешев. Държавният глава отправи искането на извънредно обръщение към нацията от "Дондуков" 2.


19:08 / 11.07.2020
4115
Коментарите са на публикуващите ги. burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.