Асен Василев: Не сме водили разговори с ГЕРБ за подкрепа на Атанас Атанасов

Автор: Самуил Иванов
Коментари (0)
20:24 / 03.12.2024
1194
Ще подкрепим генерал Атанасов, тъй като той е коалиционен партньор и смятаме, че със сигурност би възможно най-бързо превел законите, които са в декларацията, в действие и така да бъде спрян Сарафов. Това заяви народният представител от ПП-ДБ Асен Василев пред журналисти във връзка с възможностите за избор на председател на Народното събрание. 

"Не сме водили преговори с никого. С ГЕРБ е абсурдно да водим преговори преди да се подписали декларацията за ограничаване на Пеевски във властта", заяви Василев. 

По думите му все още не е ясно дали утре ще бъде избран председател на Народното събрание. 

От ПП-ДБ заявяват, че ще водят разговори с "БСП-Обединена левица" само ако подпишат декларацията за санитарния кордон.

Виж коментарите (0)

Още по темата (546):
01.05.2025 Добра новина за хората с просрочени задължения
01.05.2025 Държавните предприятия и търговските дружества с държавно участие ще трябва да внесат 100% от печалбата си в хазната, реши правителството
01.05.2025 Цигарите поскъпват от днес
30.04.2025 Корнелия Нинова: Когато и да си тръгнат, ще е късно
30.04.2025 Балабанов: Не се казвам Асен Василев и не съм правил глупав ПВУ, заради който се чудим как да наредим бюджета
29.04.2025 Преди да се случи промяната в пенсионния модел, ето колко плащаме с днешна
дата
Още новини от Национални новини:
Видеокадри са запечатали последните часове от живота на Магдалена...
Служители на БЧК са загиналите в катастрофата край Монтана
Синдикатите: Увеличаването на пенсионната възраст е категорично н...
Стоилка Арсова: Няма да има промени при картовите и платежните оп...
Добра новина за хората с просрочени задължения
Иван Бакалов: Звъняха ми от Първо РПУ с чуждестранен номер с код ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).