Българинът, спечелил 12 милиона: Мислех, че съм карък!

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
08:47 / 03.04.2017
1262
На пръв поглед Димитър Митев е обикновен българин. Мъжът на 60 години от Ямбол обаче вече има 12 милиона лева. Той работи като шофьор на камион и още не може да повярва на случилото се.

"Това са много пари. Не е хубаво толкова много пари да има човек. Ние сме обикновени хора, не сме бизнесмени или търговци, не знаем какво да правим с толкова много пари", разказва най-новият български милионер в предаването "Комбина" по Нова.

Признава, че вече са му предлагали да инвестира парите, вместо да ги държи в банка. А за разумен съвет разчита на своя шеф.

"Ще продължа да работя. Ще бъда при хората, при приятелите, ще си работя на камиона. Но ще си почивам повече. Досега не си почивахме, пък и нямаше пари за почивки. Досега си мислех, че съм карък. Още не вярвам, че съм спечелил толкова много пари. Не съм на себе си", казва Димитър. Първоначално мислел, че е спечелил 12 хил. лв.

"Желая да съм жив и здрав, и да не остарявам, за да мога да си изхарча парите", шегува се той. Димитър е избрал да получава част от парите всеки месец в продължение на 20 г., вместо да вземе цялата сума.
Признава, че изпитва страх заради печалбата: "В България няма нищо сигурно".

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Видеокадри са запечатали последните часове от живота на Магдалена...
Служители на БЧК са загиналите в катастрофата край Монтана
Синдикатите: Увеличаването на пенсионната възраст е категорично н...
Стоилка Арсова: Няма да има промени при картовите и платежните оп...
Добра новина за хората с просрочени задължения
Иван Бакалов: Звъняха ми от Първо РПУ с чуждестранен номер с код ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).