Четирима македонци в болница след страховито ПТП край Банско

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
10:41 / 20.01.2018
2204
Четирима македонски граждани са пострадали при катастрофа тази нощ на пътя Добринище - Банско. Сигналът за пътния инцидент е подаден в 23:50 ч., съобщи БТА, като се позова на дежурния в ОД на МВР-Благоевград. В района на храма "Св. Георги Победоносец" лек автомобил с македонска регистрация излиза от пътя на заледен участък и се преобръща няколко пъти.

Линейки от Банско и Разлог са били на местопроизшествието. Наложило се е пожарникари да режат купето на автомобила, за да извадят водача и тримата му спътници. Четиримата пострадали са настанени в МБАЛ-Разлог, няма опасност за живота им. На водача е взета кръвна проба.


Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Адел откри недекларирана валута за близо 690 хил. лв.
Браво, прекрасни български деца!
Пети блок на АЕЦ "Козлодуй" спира работа
Първи снимки на инцидента с влака София–Бургас
Наши митничари осуетиха контрабанда на кокаин за около 3 млн. лев...
Прокуратурата ще поиска постоянен арест за 17-годишния, обвинен з...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).