Цигани с брадви и мотики нападнаха полицаи, извикана е жандармерия, има арестувани!

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (24)
09:41 / 15.10.2018
3418

Гълъбово е обградено от жандармерия. Причината е инцидент от снощи в ромската махала. Ромите са се забавлявали шумно, музикална уредба е дънила до късно силна музика. На място е пристигнал патрул. Полицаи са се опитали да конфискуват музикална уредба, но ромите са ги нападнали. Те са потрошили патрулния им автомобил. Има ранени полицаи.

Голяма група роми се е насочила към районното управление и са го обградили. Те са били въоръжени с брадви и мотики. Инцидентът е продължил с часове. Извикана е жандармерия от Пловдив да тушира напрежението. В момента са завардени всички входове и изходи на града. 5 души са в ареста. Изяснява са съпричастността на други лица към снощния инцидент, съобщи БГНЕС.


Виж коментарите (24)
Още новини от Национални новини:
Николай Попов: Арогантността на тези татуирани вандали е диагноза...
Последната снимка на Любен Дилов-син от Италия разкри неподозиран...
Граждански гняв след трагедията с трима загинали в София: Появиха...
Илиана Раева разпали мрежата с мощен апел: Децата със специални н...
Трети загинал след гонката в София, обвиняват шофьорите в умисъл
Меле на АМ "Тракия" в посока Бургас изпрати две жени в болница


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).