Делян Пеевски: Костадин Костадинов трябва да бъде изхвърлен от залата на НС веднага! Още днес бих го дал на прокурор

Автор: Вилислава Ветренска
Коментари (7)
14:32 / 20.03.2025
1181
Трябва да се вземат мерки и Костадин Костадинов да бъде изхвърлен веднага от пленарна зала! Това заяви лидерът на "ДПС - Ново начало" Делян Пеевски пред журналисти, предаде репортер на "Фокус".

"Той мина всякакви граници. Щял да унищожи Конституционния съд на България, видяхте ги как вилняха в центъра на София... Това трябва да спре веднага, този човек не знае къде е. Това е нечувано, КС се унищожава, мина всякакви граници. Ако няма председател на парламента, още днес бих го дал на прокурор заради действията му", каза още Пеевски.

Виж коментарите (7)

Още по темата (980):
30.04.2025 След повече от месец чакане депутатите на МЕЧ и "Величие" получиха места в комисиите в парламента
30.04.2025 "ДПС-Ново начало": Напомняме на управляващата тройка, че нашата подкрепа е за работа в полза на хората
30.04.2025 Биков: Единствената алтернатива на настоящето правителство е политическата криза
30.04.2025 Костадинов призова за екстрадиране на бежанците от Сирия и Украйна
29.04.2025 Киселова е оптимистка, че Народното събрание ще изпълни пълния си мандат
29.04.2025 Сачева: Предстои да се реши как ще се увеличава осигурителната вноска
Още новини от Национални новини:
Видеокадри са запечатали последните часове от живота на Магдалена...
Служители на БЧК са загиналите в катастрофата край Монтана
Синдикатите: Увеличаването на пенсионната възраст е категорично н...
Стоилка Арсова: Няма да има промени при картовите и платежните оп...
Добра новина за хората с просрочени задължения
Иван Бакалов: Звъняха ми от Първо РПУ с чуждестранен номер с код ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).