Ето ги финалистите в "Игри на волята"

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
23:52 / 24.11.2023
1346
Михаил Кръстев е последният участник в “Игри на волята" 5, който си спечели място във финалната осмица. Той победи в битка Виктория Пенелова, която се раздели с мечтата си да бъде първата жена победител в “Игри на волята".

Така вече са ясни осемте финалисти, които ще се борят за победата в сезон 5 на екстремното риалити. От племето на Старейшините това са Михаил, компютърният гений Момчил Василев, олимпийската легенда Краси Дунев и бившата волейболистка Денислава Велкова. От племето на Гладиаторите в топ 8 влизат бизнес дамата Виолета Стайкова, милионерът Мартин Николов - Елвиса, зъботехникът Иван Рълев и бившият футболист Благомир Мастагарков.

Още утре великолепната осмица ще се изправи в битка на Арената, която ще определи кой ще е първият застрашен от елиминация.

Виж коментарите (0)

Още по темата (5985):
07.04.2025 Лечков - дядо за пример
04.03.2025 Галена прибира 1 милион лева
22.01.2025 Звезда от Hell's Kitchen пусна сватбени снимки с Виктор от Бургас
28.11.2024 Журналист: Такова нещо като агент Гунди няма
30.10.2024 Това ли е "чуйекът" до влюбчивата бургаска батка извън къщата на "Биг
Брадър"?
23.10.2024 Коцето прибрал 20 бона от клипче в социалните мрежи?
Още новини от Национални новини:
Видеокадри са запечатали последните часове от живота на Магдалена...
Служители на БЧК са загиналите в катастрофата край Монтана
Синдикатите: Увеличаването на пенсионната възраст е категорично н...
Стоилка Арсова: Няма да има промени при картовите и платежните оп...
Добра новина за хората с просрочени задължения
Иван Бакалов: Звъняха ми от Първо РПУ с чуждестранен номер с код ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).