Ето как Vivacom ще компенсира клиентите си, които останаха извън мрежата преди няколко дни

Автор: Десислава Томева
Коментари (3)
11:11 / 05.05.2025
382
Vivacom се извини официално на клиентите си заради сривовете в мрежата преди няколко дни и предложи компенсации за потърпевшите.

Ето какво се казва в официалното изявление на компанията:

Благодарим на всички наши клиенти за доверието, което ни гласуват. Използваме възможността да се извиним още веднъж на онези, които изпитаха затруднения при използването на мобилните ни услуги миналата седмица. Бихме искали да Ви уверим, че екипите ни работиха денонощно в пълна мобилизация за отстраняване на възникналия проблем. Ще продължим да полагаме всички възможни усилия за предотвратяване на подобни инциденти в бъдеще.

В знак на признателност за доверието и търпението, предоставяме на всички наши клиенти на абонаментни мобилни планове:

- Ексклузивен безплатен достъп до 31 май до повече от 100 канала в EON мобилно приложение за смартфони, таблети или интернет браузър (разнообразие от канали за всеки - 28 хоби и спорт, 21 музикални, 15 филмови, 13 политематични, 12 новинарски, 10 детски, 6 научно-популярни). Каналите могат лесно да се активират чрез приложението MyVivacom.

- Възможност на всички наши клиенти с Unlimited планове да използват безплатно максимални скорости в мобилната ни мрежа до 31 май;

- 10,000 MB за сърфиране за период от 30 дни за клиентите, които са на други тарифни планове. Мегабайтите могат лесно да се заявят безплатно чрез приложението MyVivacom.

Прекъсванията в световен мащаб ни напомнят, че в съвременния свят нито един оператор не е застрахован от технически предизвикателства. Затова наш основен приоритет остават действията ни за гарантиране на възможно най-високото качество на услугите ни за всички наши клиенти.

Виж коментарите (3)
Още новини от Национални новини:
Киселова от Пещера: Само единни можем да съхраним и предадем след...
Заловиха тираджия, за когото се предполага, че е убил човек в Про...
Катастрофа на АМ "Тракия"! Има и линейка
Божидар Божанов: Разговорът за дясно обединение предстои
Ген. Константин Попов за отбраната на континента: Европа закъсняв...
Адвокатът на Иван: Разплака се, иска да види майка си


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).