Гаджето на митничар го хвана на калъп с друга пред погледа на полицаи и пожарникари

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (1)
16:38 / 13.12.2019
1146
Пожарникари и полицаи били вдигнати на крак, след като жена подала сигнал, че нещо лошо се е случило с приятеля й. Той не си вдигал телефона, не отключвал у дома, нямало го и на работа. Човекът работел като митничар и живеел на ул. "Княз Борис“ в морския град. След като екипите за бързо реагиране пристигнали, жената ги повела към апартамента, пред очите на смаяните съседи. Комшията им работел като митничар и често се запивал, обичал живота, разказват те пред "Труд".

Пожарникарите разрязали вратата с флекс и пред очите им се разкрила "мила картинка“. Митничарят бил наистина в апартамента си- жив и здрав, но с друга жена. При това в доста гореща сцена, заради която не обърнал внимание на настойчивото звънене и тропане на външната врата, предшествало атаката на пожарникарите.

 

"На легло беше, но не че му беше призляло, забавлявал се човека с друга“, разказват пикантни подробности в социалните мрежи очевидци на преживяното след това. Приятелката на митничаря обаче се вбесила и докато екипите на пожарна и полиция си заминавали, изхвърлила дрехите на мъжа през балкона, като по филмите.

"Ако не беше напирала толкова да влиза вътре, можеше нищо да не стане и да продължи да му харчи парите", одумват напористата жена познати на митничаря.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Адел откри недекларирана валута за близо 690 хил. лв.
Браво, прекрасни български деца!
Пети блок на АЕЦ "Козлодуй" спира работа
Първи снимки на инцидента с влака София–Бургас
Наши митничари осуетиха контрабанда на кокаин за около 3 млн. лев...
Прокуратурата ще поиска постоянен арест за 17-годишния, обвинен з...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).