Голямо признание за четирима лекари от Бургас

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
11:33 / 29.09.2024
2099
Четирима лекари от Бургас бяха избрани днес в централните органи на Българския лекарски съюз. Новината съобщи лично кметът Димитър Николов. Това са: д-р Иво Парунов- члена УС на БЛС, д-р Михаил Христов - член на Контролна Комисия на БЛС, д-р Калина Ишкиева - член на Централната Етична комисия, д-р Антон Григоров - резерва за Висшия Медицински съвет.

"Поздравления и за д- р Жени Стоичкова, Председател на регионалната колегия на БЛС Бургас, че заедно с колегите си отстояват престижа на лекарското съсловие на местно и национално ниво. Пожелавам им успех и да се грижат с любов и отговорност за пациентите си!“, казва Николов.


Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Мирослав Беляшки се сдоби с обвинение
Подгответе се: По-скъпо ще ни струва почивката в Гърция тази годи...
Предлагат валутният курс на лева да бъде фиксиран към долара вмес...
Мъж загина на АМ "Хемус" тази нощ
Близо 900 лв. за репатрак след катастрофа на АМ "Тракия", от КЗП ...
149 години от Априлското въстание


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).