Манолова в Пловдив заради едни 30 милиона лева

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (1)
21:52 / 17.04.2022
1151
Утре, 18 април, от 14:40 ч. лидерът на "Изправи се България" Мая Манолова ще бъде в Пловдив за ново дело срещу ощетяващото преизчисляване на пенсиите.

"Припомняме, че от гражданската платформа заведохме над 100 дела на пенсионери срещу решението на НОИ и на социалното министерство да спестят 30 милиона лева точно от възрастните хора", обясниха то партията.

Пред Административен съд - Пловдив, където Мая Манолова ще коментира развоя на делата до момента, важността на решенията по тях и други социални теми.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Проф. Рачев: Ако имаме и сутрешни температури до 20 градуса, може...
Днес пускат за движение един от участъците на АМ "Тракия", който ...
Днес са малките матури
Управител на магазин за въвеждането на еврото в България: Няма ни...
МЗ: Над 16 000 жени у нас са преминали през скрининг за рак на ма...
Боян Ботйов: Не можем да кажем, че сме достойни наследници на Бот...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).