Млад мъж потроши колата на съседите си, защото се е дразнил, че немската им овчарка лае. Автомобилът на семейство Колеви е обявен за "тотална щета", а на съседа им е съставен акт. Случката се разиграла в пловдивското село Марково.
Извършителят обяснил в полицията, че е блъснал колата случайно. Той не е проверяван за алкохол и наркотици, защото полицаите го намерили късно.
"Той просто е решил да си излее яда на колата. Това можеше да не е колата, а аз или мъжът ми. Ударът в никакъв случай не е случаен", заяви Нели Колева.
По думите й още преди година семейството й започнало да получава заплахи от съседа си, който дори казвал, че ще отрови кучето.
Източник: Нова тв
Зареждане ...

10:05 / 08.08.2018
2184



Nikolina Cotova 1
на 08.08.2018 г.
Мръсник
Анонимен
на 08.08.2018 г.
Ама това в Пловдивският Бевърли Хилс ли става?Ъъъ.,бах си и селинджърите. А на тоя,дето троши - десет тояги на голо.Да му се намести чивията.
00001
на 08.08.2018 г.
Купувате си барабани и бам бум бам всяка сутрин, де**а и боклука.
Коментарите са на публикуващите ги. burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.