Мъж припадна зад парламента, нагълтал се е със запалителна течност

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (1)
23:53 / 14.11.2018
2993

Извънредна ситуация се разиграва на площад "Александър Невски". На мястото има полиция и медицински лица.

По думите на очевидец, зад парламента има мъж, който крещи, че се е нагълтал със запалителна течност. Към момента не са ясни причините за решението му, както и какво е състоянието му.

По-късно стана ясно, че мъжът е намерен припаднал зад парламента, след като се е нагълтал с бензин, съобщи МВР. Инцидентът е станал около 18,15 часа.

Най-вероятно той е погълнал запалителната течност на друго място, а припадането зад парламента е в резултат от действието на бензина, пише 24 часа. Мъжът е откаран в болница, след като е открит в безсъзнание.


Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Времето полудява
Четвърта жертва на катастрофата от снощи
Николай Попов: Арогантността на тези татуирани вандали е диагноза...
Последната снимка на Любен Дилов-син от Италия разкри неподозиран...
Граждански гняв след трагедията с трима загинали в София: Появиха...
Илиана Раева разпали мрежата с мощен апел: Децата със специални н...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).