Над 1100 парфюма бяха иззети при полицейска спецакция във Варна

Автор: Пламена Николова
Коментари (0)
12:53 / 18.07.2019
1179
При специализирана полицейска операция на служители на сектор «Икономическа полиция» при ОДМВР – Варна, по линия разкриване на престъпления против интелектуалната собственост, са намерени и иззети над 1100 бр. парфюми на различни известни и защитени марки, за които не са представени документи за произход или необходимата документация за изрично съгласие от страна на притежателя на съответните марки.

В хода на операцията е разкрито тайно помещение, намиращо се в офиса на куриерска фирма в ж.к. «Възраждане», където парфюмите са съхранявани. За срок до 24 часа е задържан Ж.Н. (30 г.) от Варна, известен на органите на реда със същото проявление.

По случая е образувано досъдебно производство. Работата по документиране и доказване на извършеното престъпление продължава под надзора на прокурор от Районната прокуратура в града.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Външно с важно предупреждение след ракетни удари на хутите срещу ...
Арестуваха боса Пешо Калашника в "Студентски град"!
Ботьо Ботев за убийството в Хасково: Възникнал е скандал между Ив...
Детето, хвърлено от мост в Луковит: Мъжът ме преследваше с малка ...
"Нашият реаниматор е направил всичко необходимо": Директорът на б...
Община Поморие: Няма нефтени разливи по плажовете


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).