Няма наплив на бежанци по границата с Турция

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
17:04 / 23.07.2016
2823
Няма драстично увеличаване на бежанския натиск по българо-турската граница след опита за преврат в южната ни съседка. Това каза в предаването "Събуди се" по Нова телевизия директорът на "Гранична полиция" главен комисар Антонио Ангелов.

Още от 2012 г. българската гранична полиция работи в едно екстремно състояние. В момента всички системи за видеонаблюдение и други технически средства са в изправност. Броят на полицаите и военните е достатъчен, имаме ресурс и за увеличаване на присъствието, ако се наложи, добави главен комисар Ангелов.

Нашите гранични полицаи и военните са абсолютно добре подготвени и може да отреагират на всякаква ситуация. В момента обстановката е достатъчно овладяна с оглед на екстремната ситуация на границата, каза още шефът на "Гранична полиция".

Виж коментарите (0)

Още по темата (896):
10.03.2025 Анализатор: Може да се стигне до кървава война на религиозна основа в Сирия
06.01.2025 Аналена Бербок "изчезна" от снимките с лидера на Сирия
02.01.2025 Башар Асад е бил отровен при опит за убийство в Москва?
24.12.2024 Сирия е обхваната от протести заради изгарянето на коледна елха
23.12.2024 "Роза в пустинята" или "Първата дама на ада": Съпругата на Башар Асад е обвинена, че иска развод
11.12.2024 Над 20 сирийски бежанци от лагерите в България искат да се върнат в Сирия
Още новини от Национални новини:
Видеокадри са запечатали последните часове от живота на Магдалена...
Служители на БЧК са загиналите в катастрофата край Монтана
Синдикатите: Увеличаването на пенсионната възраст е категорично н...
Стоилка Арсова: Няма да има промени при картовите и платежните оп...
Добра новина за хората с просрочени задължения
Иван Бакалов: Звъняха ми от Първо РПУ с чуждестранен номер с код ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).