Ограбиха мъж от Варненско след заплахи с нож и брутален побой

Автор: Пламена Николова
Коментари (0)
13:28 / 24.01.2020
905
На 15.12. т.г., е образувано досъдебно производство за грабеж на мобилен телефон и сумата от 1200 лв., извършен чрез заплаха с хладно оръжие и след нанесен побой над мъж от с. Дъбравино.

Извършителят е успял да нанесе средна телесна повреда на 56-годишния потърпевш като му е причинил фрактура на крак.

След проведени действия по разследване на случая и оперативно – издирвателни дейности е установено, че извършител на деянието е Б.А. (37 г.) от Провадия, известен на органите на реда и осъждан.

Същият е задържан за срок до 24 часа. Материалите по случая са докладвани на прокурор от Окръжна прокуратура – Варна. На Б.А. е повдигнато обвинение.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Военнослужещият Калоян Пантаджиев е загиналият моторист от катаст...
Предстои голяма промяна при сделките с имоти
Над 340 000 пенсионери в България продължават да работят на трудо...
Министърът на отбраната за скандала с F-16: Всичко започна от Рум...
Момчето, обвинено за убийството на Магдалена, остава в ареста
Ето как заподозреният за зверското убийство на Магдалена мести би...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).