Пациент преби спешен медик, докато му оказва помощ

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
12:50 / 15.05.2017
1582

35-годишен мъж от Свищов е нападнал медицински екип. Сигнал за случая е получен в събота в 17,15 ч. в полицията в Свищов.

Минути по-рано екип на Центъра за спешна помощ се отзовал на сигнал за мъж в безпомощно състояние в района на противопожарната служба в крайдунавския град. При опит да извършат преглед на нуждаещия се, същият ударил два пъти с юмрук фелдшера.

От проведените действия по разследването е изяснено, че извършител на деянието е В. Г., известен на полицията и осъждан. След намесата на униформените той е задържан за срок до 24 часа по Закона за МВР. По случая е образувано бързо производство за престъпление по чл.131, ал.2 от Наказателния кодекс за нанасяне на телесна повреда.



Източник: Труд

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Николай Попов: Арогантността на тези татуирани вандали е диагноза...
Последната снимка на Любен Дилов-син от Италия разкри неподозиран...
Граждански гняв след трагедията с трима загинали в София: Появиха...
Илиана Раева разпали мрежата с мощен апел: Децата със специални н...
Трети загинал след гонката в София, обвиняват шофьорите в умисъл
Меле на АМ "Тракия" в посока Бургас изпрати две жени в болница


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).