Предимно слънчево ще е по Черноморието утре

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
17:15 / 08.11.2011
501
През нощта над страната ще е предимно ясно с разкъсана висока облачност. Почти тихо. Минимални температури - между 0 и 5°. Сутринта на отделни места в низините и котловините - мъгливо, а през деня над страната ще бъде предимно слънчево. Вятърът временно ще се ориентира от запад-северозапад, ще бъде слаб. Дневните температури ще се повишат - максималните ще са между 14 и 19°. Атмосферното налягане ще се понижава.

Над планините времето ще бъде предимно слънчево. Ще духа умерен, по откритите и високи части - до силен северозападен вятър. Максимална температура на 1200 метра - около 13°, на 2000 метра - около 8°.

По Черноморието ще бъде предимно слънчево. Ще духа слаб запад-северозападен вятър. Максимални температури на въздуха по крайбрежието - 14-16°. Температурата на морската вода е 12-13°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.


Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Финансовият министър: Никога не сме били по-готови за влизане в е...
Радомир Чолаков: Някой постоянно иска да създава кризи в българск...
Роберта Мецола към България: Еврото е стабилност и напредък
Бивш наш министър: До мен жена си отвори плик със семки и започна...
Спрете да сечете горите на България: Десетки се включиха в протес...
Ицо Хазарта: В българския парламент се бориш някой да не хвърли д...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).