Премиерът: Няма разцепление в коалицията

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
12:08 / 15.04.2022
784
Няма разцепление в коалицията, но това, което сме обещали е, че ще работим принципно. Тази мантра стабилност на всяка цена, не е там. При нас е стабилност, когато спазваме принципите които сме обещали. Това заяви министър-председателят Кирил Петков пред журналисти по време на посещението си в комплекса "Мини Марица-изток“ в Раднево.

Той коментира избора на шеф на БНБ.

"За нас не беше добра стъпка, когато нямаме обединение около една личност, да протича гласуване. По-разумно беше всеки да даде крачка назад. Не бързаме за никъде. Най-вероятно днес кандидатурата няма да бъде подкрепена", каза Петков.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Управител на магазин за въвеждането на еврото в България: Няма ни...
МЗ: Над 16 000 жени у нас са преминали през скрининг за рак на ма...
Боян Ботйов: Не можем да кажем, че сме достойни наследници на Бот...
След като влезем в еврозоната: Не всички магазини ще държат ценит...
Обсъждат възможността лекарствата за три месеца да се получават н...
Условна присъда и конфискация на "Мерцедес AMG", оценен на 120 00...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).