Проф. Рачев каза кога ни чака захлаждане

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (1)
11:37 / 21.04.2025
1150
Хубаво пролетно време с разнообразни метеорологични проявления ще ни съпътства през цялата Светла седмица. Ще има както периоди на превалявания, така и много слънце. Това каза климатологът проф. Георги Рачев.

"Цяла седмица ще има много хубаво пролетно време, което означава, че ще има от всичко. Ще превалява, но ще има много слънце. Следващият понеделник, евентуално, ни очаква едно захлаждане, което обаче няма да е толкова страшно", каза той.

За него най-важни за семейните уроци на родителите му, които са го научили на християнските добродетели.

"Винаги съм се стремял към това да живея според десетте божи заповеди. Ще се помоля преди всичко за доброта, за мир, за благодат, за божията благодат, каза още Рачев.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Намаляват максималния размер на глобите за шофиране без винетка и...
Панделиева: Шофьорите правят каквото си могат, а държавата имитир...
"Златна" пътна помощ: Пострадал в катастрофа олекна с 800 лева за...
Обясниха причините за срива на мрежата при някои от мобилните опе...
Кирил Петков: Цялата европрокуратура в момента се е хванала за гл...
Намериха мъртва 18-годишната Магдалена


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).