Пътничка намери споделен превоз, но преживя голям стрес

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (2)
15:10 / 10.04.2017
1553

Пътничка, избрала да пътува чрез споделено пътуване по Фейсбук от София за Ловеч, разказа, че по тази линия пътува младеж със сива "Хонда Сивик", който не спазва никакви правила, пише "Телеграф". "Постоянно караше с превишена скорост, на остри завои се влизаше с газ, все едно сме на състезание.
Ограничения никъде не се признаваха. Пътувам със споделено пътуване от години, но такъв ужас не бях изпитвала", разказва жената, избрала да се прибира към родния си град не с автобус, а чрез уговорка в социалните мрежи. 
Повечето клиенти, избиращи този тип услуга, я предпочитат, защото последните автобуси за Ловеч например са в 17 часа, а масово хората работят до 18-19 и ги изпускат. 
"Ще продължа да ползвам услугата, но вече се старая да се возя при по-улегнали и познати шофьори", коментира още пътничката.


Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Времето полудява
Четвърта жертва на катастрофата от снощи
Николай Попов: Арогантността на тези татуирани вандали е диагноза...
Последната снимка на Любен Дилов-син от Италия разкри неподозиран...
Граждански гняв след трагедията с трима загинали в София: Появиха...
Илиана Раева разпали мрежата с мощен апел: Децата със специални н...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).