Шофьор обърна бус с риба заради оса

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
15:57 / 08.11.2015
983
Пловдивски шофьор предизвика уникално пътно произшествие след като обърна натоварен с риба бус заради оса. Инцидентът с водача Дичо Говедаров стана следобед в неделя на бул. "Освобождение" в Хасково, съобщиха очевидци.

"Пътувах от Кърджали за Пловдив. При влизането си в Хасково нахалното жилещо насекомо ме атакува. Започнах да махам, за да прогоня нахалницата. В този момент изгубих управление без да ща", разказа потърпевшият.

Предната гума закачила високия тротоар и се обърнала. "Претърпелият инцидента не е употребил алкохол. Няма пострадали и големи щети", уточниха от КАТ.

Източник: "24 часа"


Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Финансист: Еврото поскъпва сериозно, готови сме за него
След проливния дъжд: Селата Кобиляк и Лехчево отново са под вода
Родителите на Иван, обвинен в убийството на Магдалена от Хасково:...
Бизнесмен: Стотици хиляди българи не могат и не желаят да работят...
Красимир Каракачанов: Армията e била славна, когато България e би...
Задържаха за 72 часа шофьора на тира, който избяга след катастроф...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).