Слави Трифонов: Абсурдите наистина валят и няма спиране

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
22:22 / 17.04.2024
1347
От фейсбук страницата на лидера на ИТН Слави Трифонов:

"Необичайната пролетна жега спря. Заваля дъжд и с него заваляха абсурдите и простотиите в българския политически живот. Малко поетично стана, но да свържеш пролетния прекрасен дъжд с това, което се случва в публичния живот в България е странно. Но абсурдите наистина валят и няма спиране.

Има ново предложение за външен министър и това е Даниел Митов, който е заместник-председател на ГЕРБ.

Никога не е имало такова политическо лице в служебните кабинети досега, но според Бойко Борисов това е съвпадение. Целият този кабинет е кабинет на ГЕРБ, маскиран като служебно правителство. Но това, сигурно е само съвпадение. Много съвпадения се събраха, но най-голямото съвпадение се нарича ГЕРБ и ДПС от една страна и “Продължаваме промяната" и “Демократична България" от друга. Ех, това е най-голямото съвпадение! Двете страни на една монета. На гърба на монетата ГЕРБ и ДПС, а на лицето на монетата ПП и ДБ. И с тази монета трябва да плащаме за всички унижения, трудности и глупости, които преживяваме в момента.

Да, странно е да има вот на недоверие към служебно правителство, иницииран с подписите на “Възраждане", БСП и “Има такъв народ". Странно е и най-вероятно няма да мине, но е знак. Знак, че системата не работи и изборите са в опасност и че гражданите на България са застрашени от монетата с две лица - ГЕРБ и ДПС от едната страна и ПП и ДБ от другата".

Виж коментарите (0)

Още по темата (668):
23.04.2025 Сметната палата за изборите миналия юни: Повече участници, по-малко пари
13.03.2025 Костадинов: КС намалява избирателната активност, за да влезе "Величие". Ако решението излезе днес, бюджетът ще се забави
28.02.2025 Проф. Киров заговори за касиране на изборите в някои секции
28.02.2025 Изборен експерт: Ще получим едни нови резултати, които ще бъдат сравнени с официалните резултати на последните избори, нищо не може да остане скрито
27.02.2025 Цеков с упрек към КС: Големият въпрос е дали "Величие" ще влезе в
парламента
27.02.2025 Бивш председател на ЦИК: Тук не става въпрос за преброяване на всички 12 000 секции
Още новини от Национални новини:
Външно с важно предупреждение след ракетни удари на хутите срещу ...
Арестуваха боса Пешо Калашника в "Студентски град"!
Ботьо Ботев за убийството в Хасково: Възникнал е скандал между Ив...
Детето, хвърлено от мост в Луковит: Мъжът ме преследваше с малка ...
"Нашият реаниматор е направил всичко необходимо": Директорът на б...
Община Поморие: Няма нефтени разливи по плажовете


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).