Спор в мрежата заради велосипедист на пътя, столичанка го нарече "новото камикадзе в София"

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (2)
09:32 / 08.08.2022
1082
След случая с Емили с тротинетката, ново камикадзе на пътя се появи по столичните булеварди. Това стана ясно от кадри, качени в социалните мрежи, видя Sofia24.bg

"Камикадзе на бул. "България". Нека се разпознае и кара във велоалеята, отдясно, или един ден ще го стържат от асфалта", пише авторът на клипа. 

Ето и коментарите на хората:

"Определено няма работа там, защото има велоалея, но се движи сравнително бързо и не пречи на трафика. Това, което е по-притеснителното на пътя е, че криволичи кола от лява в дясна лента и в средата, докато снима и кара бавно... Това за мен е предпоставка за ПТП..., така че героите с камерата са също толкова опасни за движението, ако не и повече...", пише столичанин. 

"Във всяка друга европейска държава шофьорите биха били благодарни на човека, че им спестява една кола от сутрешния трафик";

"Единствения с предпоставки за ПТП сте вие с това, че сменихте лентите 4 пъти. Момчето се движи по-бързо от вас! Тези колела неслучайно се казват “шосейни". Не се карат по велоалеи. Ама от къде да ги знаете тия неща, нали сте от село…".

Този браузър не поддържа видео елемента.


Виж коментарите (2)

Още по темата (299):
29.04.2025 Загина оперният певец Богомил Спиров
29.04.2025 Тежка верижна катастрофа на АМ "Тракия"
28.04.2025 Мотористът, който беше блъснат от камион, е траспортиран до "Пирогов" в много тежко състояние
07.04.2025 Чести катастрофи, задръствания и свлачища - това ли е най-опасният път в България
04.04.2025 Внимание шофьори! Въоръжете се с търпение, ако пътувате към София
02.04.2025 Бащата на Сияна: Умря в мъки, по най-жестокия начин в ръцете на баба си 
Още новини от Национални новини:
Диана Русинова: Тази пътна маркировка не решава проблема
Политолог: Много по-важно е мнозинството какво ще реши, тоест упр...
Децата, пили вода с белина във Варна, са в добро състояние
Европейската комисия лаконична за референдума за еврото
Скоро няма да видим хубаво време
Противници на еврото и негови защитници се събраха на два протест...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).