10-годишно момче бе само одраскано от сачма, изстреляна най-вероятно от въздушна пушка в ромската махала на Благоевград, полицията изяснява инцидента и издирва стрелеца, съобщава БГНЕС.
Сигналът за скандал на ул. "Асен Итов" в ромската махала на Благоевград е подаден към 16 ч. вчера. 10-годишно момче е транспортирано до Спешно-приемно отделение на МБАЛ-Благоевград със съмнения за заседнала в седалището сачма. След преглед е установено, че сачмата само го е одраскала, без да заседне в тялото му.
Две патрулки пристигнаха пред Спешно отделение за изясняването на опасния инцидент. По неофициална информация стрелецът е неизвестен, издирва се.
След прегледа детето и придружаващия го негов близък, бяха отведени във Второ РУП, за да дадат показания.
Зареждане ...

09:27 / 04.11.2016
1209




Коментарите са на публикуващите ги. burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.