Няма да ви вземем пет лева, ако не консумирате нищо. Това беше шега към компания, които са ми приятели. Няма как да вземем на някой грешни пари. Това заяви в ефира на Нова телевизия Живко Василев - собственик на заведението в Харманли, където вчера се появи бележка с такси "нищо", на стойност 5 лева.
"Както си стояхме на масата, шегувахме се и имаше момчета, които нищо не консумираха. Шефът е наш приятел, дойде и ни даде тази бележка. Каза ни, че трябва да заплатим тази сума, но се смееше", поясни момчето, което е публикувало снимката в социалната мрежа.
"Аз снимах бележката и я качих в една група. Не съм подавал сигнал, нито някой от моите приятели, постоянно сме в това заведение. От една шега стана голяма беля, заключи приятелят на управителя на заведението.
"Ние не сме извършили някакво нарушение", отсече Василев.
Такса "нищо" в заведение, оказа се шега, но стана беля
© Нова тв
Зареждане ...

09:26 / 23.08.2017
2717






Агоп Дудикян
на 23.08.2017 г.
Когато човек не знае с какво да се шегува така става... това е официален документ и е напълно реален за което вероятно, ще бъде съставен акт. Другия път като си правите шегички се замислете колко, ще Ви струва.
Коментарите са на публикуващите ги. burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.