Топло, но без температурни рекорди днес

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
16:40 / 23.06.2013
1014
Най-високи температури до 15.00 часа днес са отчетени в Сандански, където термометрите са показвали 36 градуса над нулата. Това съобщиха от Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) към Българската академия на науките (БАН).

Слънцето е било силно и в Русе, където е отчетена температура от 35,8 градуса. До 15.00 часа не са регистрирани температурни рекорди, въпреки топлото време. Причината за това е, че на този ден през 2007 година са отчетени изключително високи температури, като на места те са достигали до 39 градуса.

Източник: Агенция "Фокус"

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Енергиен експерт: В такива дни търговците на електроенергия губят...
КЗК следи повишаването на цените на храните и предстоящото въвежд...
Бивш социален министър: Увеличаването на възрастта за пенсиониран...
В сметките ни за ток вече ще има две цени
Ресторантьори предупредиха, че вдигат цените
Предложение: Нов модул за децата със СОП в програмите на МОН


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).