Утре ще е слънчево и сравнително топло

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
16:44 / 01.11.2015
887
През нощта над по-голямата част от страната ще бъде предимно ясно. Вятърът и в югоизточните райони ще отслабне и стихне. Сутринта ще бъде студено с минимални температури между минус 3° и 2°, по Черноморието - 5-9°. Утре ще преобладава слънчево време с временни увеличения на облачността, предимно средна и висока. Преди обяд на места, главно по поречието на Дунав и по крайбрежието на морето ще има краткотрайна мъгла или ниска облачност. Ще бъде почти тихо. Ще започне затопляне и максималните температури ще бъдат между 12° и 17°.

Атмосферното налягане слабо ще се понижи, но ще се задържи по-високо от средното за ноември.

Над планините ще бъде предимно слънчево. Ще духа слаб североизточен вятър. Ще се затопли и максимална температура на височина 1200 метра ще достигне 11°, на 2000 метра - около 6°.

Над Черноморието преди обяд ще има краткотрайна мъгла или ниска облачност, а около и след обяд ще бъде предимно слънчево. Ще бъде почти тихо. Максимални температури на въздуха: 13-14°. Температурата на морската вода е 14-16°. Вълнението на морето ще отслабне до 2-3 бала.


Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Външно с важно предупреждение след ракетни удари на хутите срещу ...
Арестуваха боса Пешо Калашника в "Студентски град"!
Ботьо Ботев за убийството в Хасково: Възникнал е скандал между Ив...
Детето, хвърлено от мост в Луковит: Мъжът ме преследваше с малка ...
"Нашият реаниматор е направил всичко необходимо": Директорът на б...
Община Поморие: Няма нефтени разливи по плажовете


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).