Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Бургас
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Бизнес
Други
Институции
Криминални
Общество
Утре ще става за плаж
Автор: Десислава Томева 14:36 / 10.06.2025Коментари (0)404
© Burgas24.bg
През нощта над Югозападна България и Дунавската равнина облачността ще е разкъсана, купеста и купесто-дъждовна, но само на места в планинските райони все още ще превалява дъжд. Ще духа слаб вятър от изток-североизток. Утре ще е предимно слънчево. След обяд отново над Западна България, в Предбалкана и Дунавската равнина ще се развива купесто-дъждовна облачност и на места, главно в планинските райони ще има краткотрайни валежи придружени с гръмотевици. След обяд в западната половина от страната вятърът ще се ориентира от запад-северозапад и ще е умерен. Максималните температури ще са предимно между 27° и 32°, в София - около 27°, показва справка на сайта на НИМХ.

Преди обяд в планините ще е предимно слънчево. След обяд над масивите от Западна България, както и в района на Централен Балкан ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност и ще има краткотрайни валежи от дъжд, придружени с гръмотевици. Ще духа умерен северозападен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 21°, на 2000 метра - около 14°.

По Черноморието ще бъде слънчево. Ще духа слаб до умерен вятър от северната четвърт. Максималните температури ще бъдат между 23° и 28°. Температурата на морската вода е 23°-27°. Вълнението на морето ще е 3-4 бала.

Четвъртък и петък ще бъде слънчево, около и след обяд с развитие на купеста облачност, по-значителна през първия ден над планините в Югозападна България, а в петък - над североизточните райони и в Родопите. Главно там ще има локални краткотрайни превалявания, придружени с гръмотевици. Значителни по количество валежи не се очакват. Вятърът ще е слаб, най-често със западна компонента, а в източните райони – от изток. Дневните температури ще остават под 35° - максималните в четвъртък и петък ще са предимно между 27° и 32°.








Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Още новини от Национални новини:

ИЗПРАТИ НОВИНА
« Юни 2025 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Виж още:
Актуални теми
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Бургас и региона.
e-mail:
Анкета
Ще почивате ли идната зима?
Да, в България
Да, в чужбина
Не
Не съм решил/а още

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@burgas24.bg

За реклама:
Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Бургазлии във facebook
RSS за новините
Статистика: