Военен вертолет "Кугър" също се включи в борбата с горящата складовата база за фойерверки край Елин Пелин

Автор: Цвети Христова
Коментари (0)
09:44 / 26.07.2024
1666

Военен вертолет "Кугър" започна облитания в района на складовата база за фойерверки край Елин Пелин, която от вчера гори. Известно е, че имаше и множество взривове, които се наблюдават и с дронове от снощи.

Така наречените бронирани военни машини "котки" също влизат в периметъра, вероятно за да направят пореден опит да огледат ситуацията.  

Задействан е инженерен модул от Белене.


Виж коментарите (0)

Още по темата (108):
25.07.2025 Докъде стигна разследването след взривовете в Елин Пелин?
24.03.2025 Експертиза посочи причината за взривовете на складовете край Елин Пелин
26.10.2024 Складовете в Елин Пелин, където стана експлозия, са нямали разрешение за ползване
23.10.2024 Ето какви са версиите за инцидента в склада за пиротехника край Елин Пелин
18.09.2024 Адвокатът на фирмата за фойерверки, чиито складове се взривиха: Базата все още не е напълно обезопасена
16.08.2024 Следовател за взривовете край Елин Пелин: Много е възможно причината да е самозапалване, но не приоритизирам тази версия
Още новини от Национални новини:
Празник е!
Времето полудява
Четвърта жертва на катастрофата от снощи
Николай Попов: Арогантността на тези татуирани вандали е диагноза...
Последната снимка на Любен Дилов-син от Италия разкри неподозиран...
Граждански гняв след трагедията с трима загинали в София: Появиха...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).