Ямболия отиде на гости в Сливен, нападнаха го и му взеха знатния ланец за близо 2 бона! Крадецът се изправя пред съда!

Автор: Иван Сотиров
Коментари (0)
16:25 / 03.04.2019
1963
Окръжна прокуратура – Сливен предаде на съд Николай Д. Той е обвинен за това, че на 10.11.2018 г. в  Сливен, в условията на опасен рецидив, отнел чужда движима вещ – златен накит (синджир), на стойност 1 872 лева, от владението на мъж с намерение противозаконно да го присвои. Той употребил за това и сила. Това е престъпление по чл.199, ал.1, т.4, вр. чл.29, ал.1, б."б“ от НК.

Пострадалият, който бил от Ямбол, гостувал в Сливен при свой приятел. На гостуването присъствал и обвиняемият, който видял, че пострадалия носи ланец изработен от жълт и бял метал с символ "Версаче“. Гостуването приключило около 23.00 часа на горепосочената дата и пострадалият излязъл на улицата, където очаквал такси. Тогава Николай Д., който се бил преоблякъл с горнище с качулка, минал зад него и започнал със сила да дърпа златния ланец, който се скъсал и останал в ръката на обвиняемия. Николай Д. побягнал и успял да избяга. Бил задържан по-късно от полицейските служители.

Окръжен съд – Сливен е насрочил заседанието си за 04.04.2019 г.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Държавният глава Румен Радев премина през почетния караул и полож...
Масова фалшификация на една от най-ценните и полезни за здравето ...
Атанас Запрянов: Няма скандал с българските F-16, а едно недоразу...
Храната, която задължително трябва да присъства на масата ни на Г...
Гергьовден е! Има много именници!
Киселова от Пещера: Само единни можем да съхраним и предадем след...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).