В онзи момент Наталия Киселова направи това, което е правилно за България. Тя върна на президента Радев една явна провокация, един категоричен опит България да бъде спряна по пътя си към еврозоната. Това заяви в кулоарите на парламента депутатът от ПП-ДБ Явор Божанков, предаде репортер на "Фокус".
"Фокус" припомня, че вчера Конституционният съд се произнесе, че вече бившият председател на Народното събрание Наталия Киселова е трябвало да подложи на обсъждане в пленарна зала предложението на президента Румен Радев за референдум за еврото.
"Дали юридически това е било правилно, може да каже само Конституционния съд и решението му реши само занапред. Ако президентът Румен Радев внесе нов референдум, вече се знае как да се процедира", каза още Божанков.
Зареждане ...

11:06 / 19.11.2025
1845






Коментарите са на публикуващите ги. Burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.