Тодор Николов, който нападна слепи туристи в Несебър и нокаутира водачката им, бе докаран току що в съда, предава репортер на Burgas24.bg.
Младият мъж изглежда съвсем различно от кадрите с нападението, които бяха разпространени. Днес 21-годишният Тодор демонстрира смирение, навел е глава и крие лицето си с качулка.
След минути Районният съд в Несебър ще гледа мярката му за неотклонение. За да го подкрепят, в съдебната зала присъстват майка му и леля му.
Негов защитник ще бъде адвокат Веселина Василева, която ще настоява за домашен арест или подписка.
Както съобщихме по-рано, прокуратурата ще настоява за постоянна мярка "задържане под стража". Ако буйният несебърлия бъде признат за виновен, може да лежи в затвора от една до пет години.
Зареждане ...

14:31 / 29.06.2017
23610



БОТЕВЪ ПЛОВДИВ
на 30.06.2017 г.
Значи си вадим медицинско, че имаме проблеми със сърцето и който ни ядоса си го бием, без да мислим за последствия, че нали имаме здравословен проблем, може да си правим каквото искаме. А като се има предвид колко хора в България имат сърдечни проблеми....бая бой ще пада ! Връщаме с пълна сила борческите години от 90-те :(
Nikolina Cotova 1
на 30.06.2017 г.
Чухме че този младеж има много сериозно заболяване Глаукома.Бог рано или късно ще го постави на мястото на жертвите му.С тази болест тои много скоро ще стане и физически сляп,защото по всичко видяхме че тои е сляб душевно .И не само тои но и цялото му семейство
Анонимен
на 30.06.2017 г.
Голям мъж бие жени и стресира слепи хора!?!?! Сега е хубаво ако сме нормална държава да го тикнат поне една година зад решеткуте там да го излекуват а*ално...ама надали
Angel Balabanov 1
на 30.06.2017 г.
После Живко бил луд, пък другите били цигани.... А бе всички сте боклуци ... срам и позор.
Dmitrii Radoslavovich
на 29.06.2017 г.
100% ще свърши така със скъп кръст и цветя край пътя, редовно поддържани от малоумните му родители.
Dmitrii Radoslavovich
на 29.06.2017 г.
Аз какво ви обяснявам за простите и малоумни родители. Това е видял у тях, това и копира. Интелектуално не вярвам да се е саморазвил до ниво да се появи съзнание и само да прецени как да действа, така че основно копира като маймуна каквото е видял у родителите.
Анонимен
на 29.06.2017 г.
Явно страда и от болен анус ... лол
Тони Маркова 1
на 29.06.2017 г.
Спокойно, няма да лежи в затвора. Тате и мама ще го измъкнат. Та кой ще бие хората по улиците!
Dqdo Penio Penev
на 29.06.2017 г.
Вече всички те видяхме и у гъзо та ибахми :) .
Петко Тонев
на 29.06.2017 г.
Скачай де, комплексарче, скачай. Що не скочиш и на съдиите и на охраната?! Нали си голЕм? Или си поредната несебърска друсалка, която 20 от 24 часа не знае на кой свят е и се има за Господ, защото е изшмъркал 100 кинта. В ареста, в затвора за назидание на всички отрепки като тебе.
Десислава Кузева
на 29.06.2017 г.
Мамино синче...
Ники Иванова 1
на 29.06.2017 г.
Поредният комплексар...
Георги Желев 1
на 29.06.2017 г.
Лайнар, що се криеш? Нали си ербап .
Nadejda Hitrilova 1
на 29.06.2017 г.
Изрод освирепял....
Димитър Андонов 3
на 29.06.2017 г.
Какво се криеш.всички ти видяхме излагацията.
Keti Georgieva 1
на 29.06.2017 г.
Ще мине и замине през училище ! Ще се забрави ! Но това чудовище един ден ще вилнее в къщи ! Тогава да ги видим лели и стринки !?
Янка Фуртунова 1
на 29.06.2017 г.
Ще му се размине.Сега ще излезе я болен,я някой фрашкан синковец с пари.
Metodi Vladimirov
на 29.06.2017 г.
Мишка
Raya Prodanova 1
на 29.06.2017 г.
Естествено, че ще му се размине, кой от всичките има ефективна присъда?!?
Петър Петров 27
на 29.06.2017 г.
Щ Е.....
Vencislav Savov 1
на 29.06.2017 г.
Да се назначи експертиза за болното му сърце!!!!!!
Yuliqn Stefanov 1
на 29.06.2017 г.
Цялата рода на сапун , гьотферени скапани !!!!!
Тодорова Диди 1
на 29.06.2017 г.
Майка му го брани ?! Грозен глезльо !!! Дано те вкарат в затвора !!!!
Magdalenna Bray
на 29.06.2017 г.
Колелото се върти,нали знаете ;) ако се отърве сега,няма да успее след време
Димитър Рашков
на 29.06.2017 г.
Помияр
Мариана Видева 1
на 29.06.2017 г.
Ще се оттърве, щото всички ги било страх от дядо му.Като трябва да свидетелстват магазинерите, ще се окаже,че не знаят нищо, за да си запазят магазините.
Neli Stoianova 2
на 29.06.2017 г.
Kato gledam nagloto I bezo4livo povedenie na maikata I negovoto povedenie e takova arogantno
Hristina Yordan Ivanovi
на 29.06.2017 г.
Боклук...
Коментарите са на публикуващите ги. burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.