Над 250 любители на българския фолклор ще се включат в голямото надиграване "Поведи хорото в Бургас“ този петък от 19:00 часа. Пъстрото събитие се организира за втора поредна година от ПП ГЕРБ Бургас, като този път за място на провеждане е избрано пространството до КЦ "Морско казино“.
15 фолклорни състава от града и региона ще изпълнят своите най-атрактивни хора на фона на любимата гледка на жителите и гостите на морския град.
Всички, които желаят да се потопят в магията на традиционния български танц, ще имат възможност да се хванат на общите хора между изпълненията на фолклорните състави.
Зареждане ...

18:14 / 13.06.2018
3385







Коментарите са на публикуващите ги. burgas24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.