52-годишен шофьор мина на червено, удари Опел

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
14:55 / 03.11.2010
708
Вчера около 22.30 ч в Бургас от паркинга на МБАЛ - Бургас към бул. Ст. Стамболов" се е движел товарен автомобил "Фиат Дукато", управляван от Т.С. (52) от Бургас. На кръстовището с бул. "Ст. Стамболов" преминал на червен сигнал на светофарната уредба, при което отнел предимството и блъснал движещия се с по булеварда и преминаващ на зелен сигнал лек автомобил "Опал Астра", управляван от П.К. (23) от Бургас.

В резултат на удара П.К. е получил натъртване в областта на дясна подбедрица. Оказана му е амбулаторна медицинска помощ. При направената проверка не е установено наличие на алкохол в кръвта на водачите. По случая работи сектор "Пътна полиция" - Бургас.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Бургас:
Дадоха старт на рехабилитацията на вълнолома в Бургас
Ще възстановят ли срутената велоалея за "Сарафово"?
Община Бургас иска терен от държавата за новия градски стадион
Центърът за психично здраве вече е собственост на Община Бургас
Приеха бюджета на Община Бургас! Кметът: Темите в него дават бъде...
На 1 000 мъже в Бургаско се падат 1 086 жени


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).