Безплатно водолазно преживяване на "Флора" и снимки под вода

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (3)
09:28 / 17.09.2011
1635
Бургазлии днес и утре ще могат безплатно да опитат подводно гмуркане с пълна екипировка. Вълнуващото преживяване е осигурено от община Бургас, а мястото е плувен комплекс "Флора" в Морската градина.

Общината подарява "Първо водолазно преживяване" на всеки, желаещ да направи опит в подводното гмуркане от 10.00 до 20.00 часа през уикенда.

За всички участници предварително ще бъде проведен инструктаж с обяснения, как ще протече гмуркането, ще бъдат показани и задължителните за всеки водолаз упражнения.
Инструктори ще дават напътствия и по време на самите гмуркания, като следят за тяхното нормално протичане. Всеки желаещ може да получи подводна снимка за спомен от първото си гмуркане.

Източник: Дарик Радио

Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Бургас:
Мария Бакалова и Юлиан Вергов един до друг
Закопчаха много дрогирани шофьори в Бургаско през последните дни
Кметът на Бургас поздрави Вениамин за победата. Май ще пее на "Тр...
Украинец предизвика катастрофа на пътя Бургас – Варна
Спипаха дрогиран шофьор на пътя Бургас – Приморско, в колата му о...
Катастрофа до СОМАТ, 3 жени пострадаха


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).