Битият вчера - човек на Митьо Очите

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
12:14 / 04.06.2008
1060
33-годишният Кристиян Коджуклиев е бил пребит снощи край новата поща в Бургас, съобщиха от полицията. Кристиян Коджуклиев се води като един от приближените хора на Митьо Очите.

Преди два месеца в кооперацията, в която той живее избухна бомба, която се смяташе, че е предупреждение към него.

Преди 2-3 години той се замеси в скандал с наематели на каравани на къмпинг „Градина". Тогава Коджуклиев беше обвиненв рекет и в силово налагане на завишени наеми. Неговата фирма концесионираше плажа на къмпинга.

Полицията работи по няколко версии като най-актуалната е разчистване на сметки заради неуредени финансови отношения.

Източник: News.bg


Виж коментарите (0)

Още по темата (2):
20.06.2008 Задържаха извършителите на грозен побой
04.06.2008 Неизвестни пребиха с метални боксове мъж в Бургас
Още новини от Новини от Бургас:
Днес стартира приемът в първи клас на бургаските училища
Много бургаски велосипедисти днес получиха фишове
Ето как ще бъде открита Нощта на музеите в Историческата експозиц...
Много важна информация за родителите на първокласници
Освещават знамето на Първия студентски гвардейски отряд в Бургас
Учители от Бургас прославиха България


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).