Бургас ще отбележи международния месец за борба с рака на гърдата

Автор: Екип Burgas24.bg
Коментари (0)
16:26 / 20.09.2011
758
По случай международния месец за борба с рака на млечната жлеза /месец октомври/, който е обявен в САЩ като такъв през 1985 година, сдружение СНЦ "ЖЕНИ С ОНКОЛОГИЧНИ ЗАБОЛЯВАНИЯ И ТЕХНИТЕ СПОДВИЖНИЦИ - Бургас" ще отбележи това събитие отново за болните от град Бургас и Бургаска област, както и за всички граждани.

Във връзка с това към сдружението се създава клон с право на глас за младежи до 30-годишна възраст към СНЦ "ЖДЗТС-Бургас", като продължава набирането на млади членове.

По време на честването на международния месец за борба с рака на гърдата, което ще се проведе на 29 септември 2011 година от 16.30 часа в зала на Морско казино - Бургас ще отбележим приемането на младежите.


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Бургас:
Рибар се удави в района на Морската гара
Заради горящ автобус ограничиха движението по АМ "Тракия" в посо...
Летище Бургас посрещна тържествено първия полет, свързващ ключови...
Концесионер за липсата на спасители по родното Черноморие: Не иск...
Отличиха личности, допринесли за развитието на ПГСАГ "Кольо Фичет...
Ще изпратят ли в Гърция българка, участвала в трафик на деца?


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@burgas24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Burgas24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Burgas24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).